2.100 ML- SENTETİK TİNER

 Tanım: Sentetik esaslı sistemlerin inceltilmesi için özel olarak hazırlanmış bir solvent karışımıdır.

Fiziksel Özellikler: Yoğunluk (20°C,gr/cm3): 0,75-0,79

Dikkat Edilecek Hususlar: Sistemde kolay uçucu ve yanıcı solventlerin bulunması nedeni ile atölyelerde yeterli havalandırma sağlanmalı,açık alev ve yüksek ısıdan sakınılmalıdır.

Tiner bugün birçok alanda ve birçok neden ile kullanılmaktadır. Sentetik tinerler, tinerli boya uygulamalarında kullanılır ve bunun yanı sıra günümüzde leke çıkarma, temizlik yaparken de en çok tercih edilen ürünlerden biri olmaya devam etmektedir. Sentetik tiner kullanılan yüzeylerde herhangi bir aşınmaya ya da solmaya neden olmadığı için çok daha fazla tercih edilmektedir.

Sentetik tiner, sentetik boya olan ürünlerde astar ve verniklerin inceltilmesi sırasında kullanılan bir üründür. Daha önceleri sadece kokulu olan bu ürünler artık yeni ürünler ile kokusuz hale de gelebilmektedir. Alım yaparken kokusuz tiner isteyip istemediğinize karar vererek satın alım yapabilirsiniz.

Tiner dolumunda daha farklı birçok tiner türü bulunmaktadır. Hepsinin kullanım yerleri ve kullanım amaçları farklı olacaktır. Dolayısı ile yapacağınıza işe uygun olan tiner alımını yapmanız doğru sonulları almanıza yardımcı oluyor olacak.

Sentetik tiner konusunda uzman olan Üstünel Boya ile artık en kaliteli ürünlere sahip olabileceksiniz. Tiner imalatı yapan ve güven ile kaliteyi bir araya toplayan firmada aranılan tüm tiner çeşitleri bulunabilir. Kısaca artık her türlü tiner ve çeşitleri için en doğru adres olan Üstünel Boya ile iş akışlarınız durmadan ve en kaliteli şekilde devam ediyor olacak.  Sentetik tiner toptan alımlarınız için firma ile iletişime geçebilir ve hizmet alabilirsiniz.